Nagyon szeretem a szürke különböző, akár 50 féle árnyalatát is. Jól kombinálható minden színnel, szuper semleges szín, távolságtartást fejez ki. Az önként vállalt magányosság színe, aki szereti ezt a színt nem akar feltűnést kelteni, de úgy gondolja magáról, hogy más, mint a többi ember. Az unalom, fásultság, depressziót is kifejez, ha a lelki érzésekre gondolunk. Szóval tessenek más színnel kombinálni és egyből nem válunk szürke kisegérré, lehangolttá, depresszióssá. Részemről a pinkkel, babarózsaszínnel a favorit, legyen szó dekorációról, outfit-ről, körömről.. 😉
Te szereted a szürke színt? Hogy viseled? 🙂

